Wedstrijdkalender 2015-2016  (op zwemgroep) 

 

 

 Swimkick

Dag Datum Organisatie Zwembad Inzw Aanv Progr  Uitslag
Totaal   RZ  
Zo 27-09-2015
Swimkick 1 / LAC 1
Echt 13.30 14.00    PDF20icoontje2051   
Zo 22-11-2015 Swimkick 2 Melick  13.30  14.00    PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051 
Zo 21-02-2016 Swimkick 3 Haelen 13.30  14.00    PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Za 02-04-2016 Swimkick 4 (was 03 apr) Weert 15.30  16.00    PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
 

 

 

 

 Minioren

Dag Datum Organisatie Zwembad Inzw Aanv Progr  Uitslag
Totaal RZ
Zo 11-10-2015 Patrick Echt 13.30 14.00   PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Zo 08-11-2015 Clubmeet SG Noord Limburg Venray 13.30  14.00   PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Zo 13-12-2015 RZ Roermond 13.30 14.00   PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Zo 24-01-2016 ROB Blerick 13.00 13.30      
Zo 20-03-2016 Eszet Roermond  13.30  14.00    PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Zo 24-04-2016 De Roersoppers Melick 13.30  14.00    PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051 
 

 

 

Competitie

Dag Datum Organisatie Zwembad Inzw Aanv Progr  Uitslag
Totaal RZ
Zo 04-10-2015 ZV Kimbria (Geusseltbad) Maastricht 13.30 14.00   PDF20icoontje2051   
Zo 15-11-2015 RZ Roermond  10.00 10.30   PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Zo 17-01-2016 Roersoppers Melick 11.00 11.30   PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Zo 06-03-2016 ZV Kimbria (Geusseltbad) Maastricht  13.30  14.00     PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
 

 

 

 

 

Masters   

         
Dag Datum Organisatie Zwembad Inzw Aanv Progr Uitslag
Totaal   RZ
 Zo 27-09-2015 Old Dutch Breda 13.30 14.00 PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051
 Zo 08-11-2015 SBC 2000 Breda 13.30 14.00 PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
 Za 12-12-2015  PSV Masters  Eindhoven  13.30  14.00  PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051   
 Zo 21-02-2016 De Zilvermeeuw Hoogerheide 13.30  14.00  PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
 Zo 13-03-2016 Den Doom Andel 13.30 14.00  PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
 Zo 10-04-2016 de Warande Oosterhout 13.30 14.00  PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
 Zo 25-09-2016 Old Dutch Breda 13.30  14.00  PDF20icoontje2051     
 Zo 06-11-2016 RZ Roermond 13.30  14.00  PDF20icoontje2051     
 Za 03-12-2016 PSV Masters Eindhoven 13.25 14.00  PDF20icoontje2051     
                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Overig

Dag Datum Organisatie Zwembad Inzw Aanv Progr Uitslag
Totaal   RZ
 Zo 27-09-2015 Eindhoven NK Estafette       PDF20icoontje2051  
  17 en 18-10-2015 Open Luxemburgse Masters Luxemburg       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
 Za 24-10-2015 Memorial Anteunis Gent       PDF20icoontje2051  
 Zo 25-10-2015 Memorial Anteunis Gent       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051 
  07-11-2015 St.Martin Schwimmfest Tönisvorst       PDF20icoontje2051  
  28 en 29-11-2015 Regio Sprintkampioenschap Eindhoven
      PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  05 en 06-12-2015 40e Int.Rheinland Schwimmfest Neuss       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
 Zo 06-12-2015 LAC 1500 m / Patrick Melick 13.30 14.00   PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051
  10 en 13-12-2015 Swimcup Amsterdam       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  28 tm 30-12-2015 Intern.Speedo Swimmeet Maastricht       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  09-01-2016 Limb.Winterkampioenschappen Maastricht       PDF20icoontje2051  
  10-01-2016 Limb.Winterkampioenschappen Maastricht       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051 
  21 tm 24-01-2016 NK Masters Korte baan Papendrecht       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  28 tm 31-01-2016 NJJK Korte baan Amsterdam       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
 Zo 31-01-2016 LAC 2.1 Stein       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051 
 Za 13-02-2016 SSP Sprintwedstrijd Eindhoven
      PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051 
  12 en 13-03-2016 Frühjahrsschwimmfest Dülken
      PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
Zo 13-03-2016 Limietwedstrijd Lange baan Eindhoven       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  03 tm 08-04-2016 Swimcup / NK Lange baan Eindhoven       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  09 tm 10-04-2016 Swimcup / Pietercup Eindhoven       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  23 en 24-04-2016 Swim Meeting Mönch.Gladbach       PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
  05 tm 08-05-2016 NK Masters (Open) lange baan Eindhoven       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
 Vr 13-05-2016 Limietwedstrijd Blerick       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
 Za 21-05-2016 LAC 2.2 Roermond       PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
 Zo 22-05-2016 Clubkampioenschappen Roermond       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  28 en 29-05-2016 Limb. Zomerkampioenschappen Kerkrade       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
  04 en 05-06-2016 Limb. Zomerkampioenschappen Kerkrade       PDF20icoontje2051  PDF20icoontje2051 
  11 en 12-06-2016 Provinciale Minioren finale Blerick         PDF20icoontje2051 
  16 tm 19-06-2016 NJJK lange baan Amsterdam       PDF20icoontje2051 PDF20icoontje2051
                   

 

Wedstrijdkalender 2015-2016  (op datum)
Maand Dag Datum Plaats Soort Wedstrijd Inzw  Aanv 
September  Za 19-09-2015 Arnhem Nationale Minioren dag 09.30  10.30 
 Zo 27-09-2015 Eindhoven NK Estafette    
 Zo 27-09-2015 Breda 20e Masters Tour door Brabant wedstr. 4  13.30  14.00 
 Zo 27-09-2015 Echt Swimkick 1 / LAC 1 13.30 14.00
Oktober  Zo 04-10-2015 Maastricht Competitie deel 1 13.30  14.00 
 Zo 11-10-2015 Echt Minioren Circuit deel 1 13.30  14.00  
 Zo
11-10-2015
Roosendaal
Challenger Korte baan
  17-10 en 18-10-2015 Luxemburg Open Luxemburgse Master Kampioenschap     
 Zo 18-10-2015 Maastricht Geusseltbadtroffee    
  24-10 en 25-10-2015 Gent 18e Memorial Anteunis    
30-10 tm 01-11-2015 * ONK Korte baan    
November        Za 07-11-2015 St.Tönisvorst 42e St. Martin Schwimmfest    
 Zo 08-11-2015 Venray Limb. Minioren Clubmeet    
 Zo 08-11-2015 Breda 20e Masters Tour door Brabant wedstr. 5 13.30 14.00
 Za 14-11-2015 Roermond Swimkick techniekwedstrijd (borstcrawl)    
 Zo 15-11-2015 Roermond Competitie deel 2 10.00 10.30
 Zo 22-11-2015 Melick Swimkick 2 13.30 14.00
 Za 28-11-2015 Oostburg Zeeuwse Masters Invitatie    
  28 en 29-11-2015 Eindhoven Regio Sprintkampioenschappen (Limieten)
   
December        Za 02 tm 07-12-2015 * EK Korte baan    
  05 en 06-12-2015 Neuss 40e Int. Rheinland Schwimmfest    
 Zo 06-12-2015 Melick LAC 1500 m 13.30 14.00
10 tm 13-12-2015 Amsterdam Swimcup    
 Za 12-12-2015 Eindhoven 20e Masters Tour door Brabant wedstr. 6     
 Zo 13-12-2015 Roermond Minioren Circuit deel 2 13.30  14.00 
  28 tm 30-12-2015 Maastricht Intern. Friendship Speedo Swimmeet    
Januari    09 en 10-01-2016
Maastricht Limburgse Winterkampioenschappen
 Za 16-01-2016 Roermond Swimkick techniekwedstrijd (rugslag)    
 Zo 17-01-2016 Melick Competitie deel 3 11.00  11.30 
  21 tm 24-01-2016 Papendrecht NK Masters Korte baan    
 Zo 24-01-2016  Blerick  Minioren Circuit deel 3  13.00  13.30 
  28 tm 31-01-2016 Amsterdam NJJK Korte baan / Arena Clubmeet    
 Zo 31-01-2016 Stein LAC 2.1 13.30 14.00
Februari  Za 13-02-2016  Echt  SSP wedstrijd 13.30  14.00 
13 en 14-02-2016 Drachten Challenger    
 Za 20-02-2016 Leiden NK Minioren    
 Zo 21-02-2016 Haelen Swimkick 3 13.30  14.00 
 Zo 21-02-2016 Hoogerheide Masters Tour Zuidelijke Cirkel wedstr. 1 13.30  14.00 
 Za 26 tm 28-02-2016 Den Haag Challenger    
Maart     Zo 06-03-2016 Maastricht Competitie deel 4 13.30  14.00 
 Zo 11 en 13-03-2016
Dordrecht Challenger
  12 en 13-03-2016 Dülken Frühjahrsschwimmfest    
 Zo 13-03-2016 Eindhoven Limietwedstrijd Lange baan    
 Zo 13-03-2016 Andel Masters Tour Zuidelijke Cirkel wedstr. 2
13.30  14.00 
 Zo 20-03-2016 Roermond Minioren Circuit deel 4 13.30  14.00 
  25 en 28-03-2016  Paaskamp    
April    Za 02-04-2016 Roermond Swimkick Techniekwedstrijd (Schoolslag)
   
 Za 02-04-2016 Weert Swimkick 4 (Datum gewijzigd was 3 apr)
15.30  16.00 
  03 tm 08-04-2016 Eindhoven Swimcup / NK Lange baan    
  09 tm 10-04-2016  Eindhoven Swimcup / NK Lange baan / Pietercup    
 Zo 10-04-2016 Oosterhout Masters Tour Zuidelijke Cirkel wedstr. 3
13.30  14.00 
 Zo 17-04-2016 * Competitie deel 5    
 Za 23-04-2016 * NJK 800/1500 + NK 5.000m    
 Zo 24-04-2016 Melick Minioren Circuit deel 5 13.30  14.00 
 Zo 24-04-2016  Eindhoven  Limietwedstrijd Lange baan (vervallen)    
  23 en 24-04-2016 Mönch.Gladbach Swim Meeting    
Mei      05 tm 08-05-2016 Eindhoven NK Masters (Open) Lange baan    
 Za 21-05-2016 Roermond LAC    
 Za 21-05-2016 * Nationale Arena Clubmeet    
 Zo 22-05-2016 Roermond RZ Clubwedstrijd + BBQ    
  25 en 29-05-2016 Londen EK Masters    
  28 en 29-05-2016  Kerkrade Limburgse Zomerkampioenschappen    
Juni    04 en 05-06-2016 Kerkrade Limburgse Zomerkampioenschappen     
  11 en 12-06-2016  Blerick Provinciale Minioren finale    
  16 tm 19-06-2016 * NJJK Lange baan    
 Za 25-06-2016 * Finale ronde Competitie/Prom-degr.    
 Za 25-06-2016 Roermond Swimkick Techniekwedstrijd (Vlinderslag) 
   
Juli    02 en 03-07-2016 * NK Club    
 Zo 03-07-2016 Dordrecht NK Minioren finale 09.15 09.45
September  Zo 25-09-2016 Breda Masters Tour Zuidelijke Cirkel wedstr. 4 13.30  14.00 
November  Zo 06-11-2016 Roermond Masters Tour Zuidelijke Cirkel wedstr. 5
13.30  14.00 
December  Za 03-12-2016 Eindhoven Masters Tour Zuidelijke Cirkel wedstr. 6
13.30  14.00 
  Plaats volgt
 
PyramidRob's Sportshop GeleenDa Mauro restaurantFoto LuxFiësta verhuurPyramidRob's Sportshop Geleen